2017. március 1-én 4 fő részvételével képviseltettük intézetünket, a Közép-dunántúli Országos Bv. Intézet által Baracskán szervezett regionális asztalitenisz versenyen.

Az idő kissé borongós volt, esett is az eső, de csapatunk tagjai lelkesen indultak útnak. Nem a győzelem, hanem a részvétel, az intézet képviselete, és a tisztes helytállás volt a cél. Elmondhatjuk, hogy megfeleltünk az elvárásoknak, hat csapat közül a negyedik helyezést értük el.

Forrás: Közép-dunántúli Országos Bv. Intézet

Az egész selejtező jó hangulatban telt, találkozhattunk régi és új ismerősökkel, erősíthettük a sportbarátságot is. Nagyon fontos, hogy mindenki egészségesen, sérülés nélkül tért haza a megméretetésről.

Köszönjük a szervezőknek, hogy ismét egy jó hangulatú sportrendezvény részesei lehettünk, a győztes csapatnak gratulálunk, és szurkolunk, hogy szerezzék meg az országos bajnoki címet is!

Nyitókép forrása: Közép-dunántúli Országos Bv. Intézet