Regionális Asztalitenisz Bajnokság házigazdája volt a Pálhalmai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet 2018. március 6-án. A megmérettetésen négy csapat vett részt, egyéniben és párosban is nagy csatákat vívtak a résztvevők.

Forrás: Pálhalmai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet

A regionális bajnokság célja nem volt kisebb, mint hogy a győztes csapat részt vehet az országos döntőben, amelyet Budapesten rendeznek majd meg. Négy csapat fogadta el a meghívást a regionális bajnokságra, a Pálhalmai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet, Pálhalmai Agrospeciál Kft., Baranya Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet és a Közép-dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet. A  kiélezett, sportszerű küzdelmek végén a pálhalmai csapat győzött, így intézetünk részt vehet az országos döntőben, március 14-én. Az első helyezett csapat tagjai: Hódosi Zsuzsanna, Sebestyén Krisztián, Pál Gábor, Szántó András.