Második helyen végzett csapatunknak a kispályás labdarúgó bajnokság döntőjén. A regionális versenyen elért első hely után most egy gólon múlt az újabb győzelem.

2015. június 10-én a Rendészeti Szervek Kiképző Központjának Vágóhíd utcai sporttelepén rendezték a büntetés-végrehajtás kispályás labdarúgó bajnokságának döntőjét, melyen a 6 régió bajnoka vehetett részt. A csapatokat két hármas csoportba sorsolták. A körmérkőzések után keresztbe játszással döntötték el, hogy végül kik küzdhetnek meg a végső győzelemért.

Forrás: BVOP

A múlt heti régiós elsőség alapján Állampuszta csapata is résztvevője volt az országos döntőnek, ahol előbb a balassagyarmati csapatot, majd a szombathelyit is 2:0-ra sikerült legyőzni. A keresztbe játszás során a Fővárosi Bv. csapatát 1:0-ra vertük, ami a döntőbe jutást jelentette. A másik ágon a pálhalmaiak meneteltek, s a papírformát igazolva a márianosztrai gárdát, a Fővárosi Bv csapatát és a szombathelyieket is legyőzt, így kerültek a fináléba. A döntő végül szoros eredményt, de – a látottak alapján – megérdemelt 1:0-ás pálhalmai győzelmet hozott.

Csapatunk a döntőbeli vereséggel végül a dicséretes második helyet szerezte meg, belépőt váltva ezzel az őszi BM-i bajnokságra.